Paź 4, 2017
1229 Views

3 pomysły na prezent dla konesera win

Written by

W sytuacji, gdy wiesz, że solenizant jest koneserem win to chyba nikt nie ma większego problemu z zakupem właściwego prezentu. Koneser win co prawda nie zadowoli się niskiej jakości winem, ale z całą pewnością przydadzą mu się ciekawe i niepowtarzalne gadżety.

Co przyda się koneserowi win?

Zdecydowanie gdzieś trzeba takowe wina przechowywać – odpowiednich, ciekawych stojaków w domu konesera win zdecydowanie nigdy nie będzie za dużo. Wiedziałeś, że istnieje stojak na wino wykonany z łańcucha? No właśnie – takich stojaków nie ma za wiele. Wygląda tak jakby butelka znajdowała się w powietrzu – oczaruje naprawdę nie jedną osobę. Tylko skąd takie cuda wziąć? Wiele gadżetów i akcesoriów do win można znaleźć w sklepach internetowych specjalizujących się prezentach jak 4gift.pl. Jedynym problemem może okazać się problem z odpowiedzią na pytanie: „Jaki gadżet wybrać?”.

Każdy wielbiciel win musi w swojej kolekcji posiadać nie tylko dobrej jakości wina, ale też akcesoria w postaci aeratora do wina czy ciekawe stopery do wina. Dobrej jakości aerator do wina potrafi zdziałać wiele – dzięki niemu można wydobyć prawdziwy smak i aromat wina. Nie każdy wie jak właściwie przygotować wino bądź nie mają na tyle czasu by dużo wcześniej przygotować wino. Aerator musi znaleźć się w domu każdego konesera win.

A może pełen zestaw?

Jeśli jednak chcesz kupić coś większego warto postawić na ekskluzywny komplet akcesoriów, który sprawdzi się w roli upominku nie tylko dla dobrego znawcy win ale także początkującego smakosza. W takich zestawach najczęściej znajdziesz profesjonalny korkociąg, termometr do wina, nalewak czy stoper i wiele więcej. Nie musisz obawiać się, że solenizant nie poradzi sobie z zestawem i nie będzie wiedział jak go używać – nawet początkujący bez problemu stanie się sommelierem podczas romantycznej kolacji bądź wieczoru z przyjaciółmi.

Oczywiście, do takiego zestawu akcesoriów musisz dołączyć butelkę dobrego wina – czy to wytrawnego czy słodkiego. Jeśli na winach się nie znasz to poradź się osoby, która zna się na tym dość dobrze, bo w tym temacie łatwo popełnić faux pas.

Article Tags:
·
Article Categories:
Uroda i zdrowie

Leave a Comment