Lip 27, 2017
744 Views

Akcesoria potrzebne do wyposażenia namiotu eventowego

Written by

Organizacja przyjęcia czy wesela w plenerze, to spełnienie marzeń rodem z amerykańskich filmów. Dysponując namiotem eventowym impreza może odbyć się niemal wszędzie. Marzysz o przyjęciu nad jeziorem albo w otoczeniu gór? Wszystko jest możliwe. Namioty eventowe są stabilne, lekkie, chronią przed deszczem, a więc impreza może odbyć się o każdej porze roku. Wynajmując namiot musisz jeszcze pamiętać o wyposażeniu, o które w tym przypadku musisz zadbać sam.

Podłoga

Jak pewnie się domyślasz wynajem namiotu, to połowa sukcesu, następnym krokiem jest wyposażenie. Na samym początku powinieneś pomyśleć o podłodze. Najbardziej sprawdzi się podłoga drewniana, plenerowa. Warto pamiętać, aby podłoże było pokryte warstwą fenolową, dzięki czemu będzie bardziej odporne na wodę i wilgoć.

Krzesła i stoły

Kolejną kwestią, o którą musimy zadbać są krzesła i stoły. Możemy kupić czy wypożyczyć krzesła, które będą pasowały do wystroju i motywu przewodniego imprezy. Ponadto możemy dowolnie je ustawić, pamiętając, aby zostawić miejsce na parkiet i stanowisko DJ. Niektóre firmy oferują dowóz krzeseł wraz z ich montażem. Na rynku znajdziemy cały wachlarz możliwości, od krzeseł bankietowych po siedziska konferencyjne. Pamiętaj, że liczy się nie tylko wygląd, ale i wygoda. Z tego względu warto wcześniej je sprawdzić, aby zadbać o komfort gości. Kolejnym elementem wyposażenia są stoły. Na weselu ładnie będą prezentować się okrągłe stoły z białym obrusem. Z kolei na imprezach masowych sprawdzą się długie stoły biesiadne. Ponadto warto pomyśleć także o barze, stoliku z przekąskami i ciastami – tutaj zdecydowanie sprawdzą się mniejsze stoliki, ale nie mniej eleganckie.

Dekoracja

Na każdym przyjęciu duże znaczenie ma także dekoracja. To ona sprawi, że sala będzie bardziej odświętna i elegancka. W tej materii również mamy duże pole do popisu. Salę możemy udekorować światłem. Odpowiednie kolory i żarówki stworzą niepowtarzalną atmosferę i nadadzą przyjęciu indywidualny klimat. Ponadczasowym pomysłem są balony, które obecnie można nabyć w rożnych kształtach (np. serduszka) i kolorach. Prosty i tani sposób, a pomieszczenie będzie wyglądało bardziej uroczyście.

Catering

Nie zapominajmy o można rzec najważniejszym elemencie, czyli o cateringu. Organizując przyjęcie w plenerze jedzeniem musimy zająć się sami. Wybierając firmę cateringową warto wziąć pod uwagę opinie, rekomendacje na stronie, estetykę posiłków, a przede wszystkim ich smak. Często firmy cateringowe same proponują menu dobrane do indywidualnych potrzeb. Niektóre z nich oferują także nakrycie stołu i obsługę kelnera. Zamawiając takie kompleksowe usługi możesz zyskać czas i mieć pewność, że pod względem kulinarnym wszystko będzie w jak najlepszym porządku.

Źródło: Das Company – Namioty przemysłowe

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Rozrywka

Leave a Comment