Maj 25, 2020
931 Views

Balony z helem – obowiązkowy dodatek każdej imprezy!

Written by

Balony z helem to modne i niezwykle popularne dekoracje imprezowe, bez których wiele osób nie wyobraża sobie zabawy. Uatrakcyjniają wystrój nawet najskromniejszego pomieszczenia i mogą stanowić doskonałe tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych z wszystkimi uczestnikami przyjęcia. Na jakich imprezach okolicznościowych nie może zabraknąć balonów na hel? Jak napełnić balony foliowe helem? Przekonajmy się!

Foliowe balony na hel – imprezowy must have

Foliowe balony z helem nadają się idealnie do uświetnienia wielu ważnych wydarzeń, które lubimy celebrować z rodziną, przyjaciółmi lub dalszymi znajomymi. Balony cyfry świetnie sprawdzą się podczas imprezy urodzinowej, przypominając gościom o wieku solenizanta. Modele z bajkowymi nadrukami wywołają szeroki uśmiech na twarzy dziecka, dopełniając wystrój pomieszczenia, w którym odbędzie się kinderbal. Balonowe dodatki z hasłem „It’s a boy” lub „baby girl” są obowiązkowe na każdym baby shower – stanowią ciekawy sposób na poinformowanie gości o płci dziecka, które wkrótce pojawi się na świecie. Balony w pastelowych barwach z motywem bobasa i powitalnym hasłem (np. „Hello baby”, „Welcome home”) z pewnością sprawią dużo radości świeżo upieczonym rodzicom. Z kolei balony na hel w kształcie serca, które jak wiadomo jest symbolem miłości wprowadzą romantyczny nastrój na przyjęcie zaręczynowe, czy wesele wzbudzając wzruszenie zachwyt w oczach wszystkich biesiadników. „Upiorne” dekoracje balonowe sprawią, że podczas  imprezy halloweenowej wytworzy się atmosfera grozy i strachu. Natomiast metaliczne balony z helem w srebrnych i złotych kolorach umilą witanie Nowego Roku lub pożegnanie karnawału. To tylko kilka z możliwości, jakie oferują producenci tych fantastycznych gadżetów imprezowych. Szeroki wybór balonów z helem sprawdzić można chociażby w GoDan Party!

Jak bezproblemowo napompować balony helem?

Wiele osób, które przygotowują się do przyjęcia nie wie, w jaki sposób napełnić balony foliowe helem, by przez długie godziny unosiły się w górze? To naprawdę bardzo proste zadanie. Wystarczy kupić butlę z helem o odpowiedniej pojemności (ceny zbiorników z tym gazem wahają się od 60 do 200 złotych – im większa butla, tym więcej balonów możemy napompować z jej pomocą) przekręcić zawór – nałożyć balon na gumowy dzióbek i przytrzymać go aż do momentu, gdy usłyszymy dźwięk ulatniającego się helu (charakterystyczny syk). Na koniec trzeba zawiązać końcówkę balonu i gotowe – gadżet błyskawicznie uniesie się w górę!

Balony z helem – uniwersalne dekoracje dla małych i dużych

Foliowe balony z helem, które unoszą się beztrosko do sufitu są uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Bogactwo wzorów, kolorów i rozmiarów sprawia, że te uniwersalne dekoracje mogą urozmaicić kinderbal chłopca, dziewczynki lub przyjęcie urodzinowe rodziców. Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą postawić na tradycyjne owalne modele, a Ci którzy lubią podążać za trendami będą usatysfakcjonowani z balonów w najbardziej wymyślnych kształtach, których nie brakuje na rynku. Możliwości wykorzystania tych dodatków są tak naprawdę nieograniczone! Jak podkreślają  specjaliści z GoDan Party, przy wyborze konkretnych balonów z helem najlepiej kierować się własnym gustem, mając na uwadze charakter danej imprezy. Na szczęście balony na hel to jedne z najtańszych dekoracji, dzięki czemu nie musimy martwić się o nadmierne obciążenie imprezowego budżetu. Stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadać wyjątkowego wyglądu pomieszczeniu w szybki, niedrogi i pomysłowy sposób, wprawiając wszystkich gości w zabawowy nastrój.

Podsumowując, kolorowe balony z helem to sprawdzone dodatki, które są łatwe w aranżacji i gwarantują spektakularny efekt WOW bez ponoszenia dużych kosztów. Doskonale komponują się z innymi popularnymi akcesoriami, takimi jak konfetti, kurtyny na drzwi, girlandy, pompony, czy rozety papierowe. To bez wątpienia absolutny must have każdej mniej lub bardziej oficjalnej uroczystości!

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Rozrywka

Leave a Comment