Wrz 5, 2018
1027 Views

Bilety komunikacji miejskiej teraz również w aplikacji mobilnej

Written by

W czasie urlopu podróżujesz po całej Polsce? Jeżeli w czasie swoich podróży zawitasz do Lublina, będziesz mógł zakupić bilety komunikacji miejskiej w wygodny sposób, korzystając ze specjalnej aplikacji. Przekonaj się, że to proste.

Nowoczesne i wygodne rozwiązanie – bilety przez smartfona

Gdzie zakupić w Lublinie bilety komunikacji miejskiej? Jeżeli w tym mieście jesteś gościem, to z pewnością się nie orientujesz. To jednak nie problem, bo Lublin dołączył do listy miejscowości, które umożliwiają zakup biletu w wygodny i szybki sposób, czyli przez smartfona. Gdy tylko zaplanujesz wyjazd to tego miasta, od razu zainstaluj aplikację mPay.

Za pomocą smartfonów można dziś regulować rachunki za zakupy. Dlaczego zatem nie nabywać za ich pośrednictwem biletów? Aplikacja mPay została stworzona z myślą o wszystkich osobach, które na co dzień lub od czasu do czasu wybierają środki komunikacji miejskiej. Mając w telefonie aplikację mPay, zakupisz w Lublinie bilety komunikacji miejskiej. Transakcja odbywa się szybko i wygodnie; jest przy tym bezpieczna.

Jeżeli nie korzystasz jeszcze z aplikacji mPay, możesz ją pobrać z tej strony: www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-lublin. Na stronie znajdziesz również instrukcję dla klientów, którzy kupują w Lublinie bilety komunikacji miejskiej po raz pierwszy.

Aplikacja mPay – poznaj jej możliwości

Usługa w postaci sprzedaży biletów komunikacji miejskiej to nie jedyna oferowana przez aplikację mPay. Docenisz posiadanie w smartfonie tej aplikacji, jeżeli od czasu do czasu jeździsz samochodem – bezgotówkowo będziesz mógł zapłacić za parking. Nie musisz mieć przy tym karty płatniczej. Aby aplikacja była wygodna dla wszystkich użytkowników, dostępna jest też opcja wirtualnej portmonetki – możesz ją doładować, zlecając przelew z rachunku bankowego.

Korzystając z aplikacji mPay, zakupisz w Lublinie bilety komunikacji miejskiej oraz doładujesz telefon na kartę pre-paid dowolną kwotą. W ten sam prosty, szybki i niezwykle wygodny sposób możesz uregulować wszystkie rachunki. Czy wiesz, że aplikacją mPay możesz nabywać bilety także w innych miastach? Usługa jest dostępna m.in. w Łodzi i Warszawie.

Zapomnij o kolejkach i wcześniejszym wychodzeniu z domu

Po zainstalowaniu aplikacji mPay w telefonie możesz zapomnieć o wcześniejszym wychodzeniu z domu, aby zakupić bilety. Ominą Cię również kolejki i kłopoty, gdy okaże się, że w kiosku zabrakło biletów. Nie będziesz musiał też nosić przy sobie portfela z drobnymi – bilet zakupisz bezgotówkowo.

Article Tags:
·
Article Categories:
Podróże

Leave a Comment