Sie 29, 2017
816 Views

Czy spłata pożyczki przez Internet wiąże się z dużą prowizją?

Written by

Mimo iż pożyczki przez Internet cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością, wiele osób nie wie na czym one tak naprawdę polegają. Zwłaszcza ludzie starsi, przyzwyczajeni do standardowych wizyt w banku mają pewne wątpliwości i pytania, zanim zdecydują się skorzystać z takich rozwiązań. Głównie, wszystkie te pytania odnoszą się do procedury pobierania pożyczki, zapisów w umowie oraz formy spłaty. Dlatego wiele firm oferujących pożyczki przez Internet na swoich stronach dokładnie opisuje w jaki sposób przebiegają poszczególne transakcje handlowe.

Kwestia prowizji

Jeżeli już ktoś zapozna się z tym, jak wygląda pobranie pożyczki w praktyce to z pewnością chce też wiedzieć jak wygląda spłata, czyli jaka jest jej forma oraz planowany termin. Zazwyczaj wszystkie te sprawy opisane są w umowie, a jeśli ktoś posiada wątpliwości, to powinien je wyjaśnić z ekspertem danej firmy. Najczęściej konsumenci myślą, że pożyczka online wiąże się z dużą prowizją, właśnie dlatego, że jest ona pobierana w sieci i załatwiana szybko. Natomiast, okazuje się, że prowizja jest taka sama jak w przypadku spłaty zobowiązania w stacjonarnej placówce. Tak na przykład wygląda to na getbucks.com oraz innych popularnych portalach oferujących szybkie pożyczki. Klient, który zapozna się ze szczegółami oferty nie będzie więc mieć poczucia, że podejmuje złą decyzję. Wręcz przeciwnie, będzie zadowolony. Nie jest zatem dziwne, że osoby, które już zdecydowały się na pożyczki online robią to znowu.

Ustalenia indywidualne

W firnach oferujących pożyczki przez Internet większość ustaleń jest indywidualna, aczkolwiek są też pewne kwestie wspólne. Opłaty naliczane za udzielenie kredytu są proporcjonalne do tego, jaka jest suma zobowiązania. Dla stałych klientów, regularnie spłacających swoje zobowiązania mogą być one nawet niższe. W firmie GetBucks ustalenie prowizji wynika właśnie z powyższego czynnika i dlatego klienci są zawsze zadowoleni. Pożyczki przez Internet są wygodne, a koszty ich pobrania takie same jak w bankach. Omija się za to wiele formalności i zaoszczędza czas.

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Finanse

Leave a Comment