Mar 21, 2019
864 Views

Dobra 32 – luksusowe apartamenty na Powiślu w Warszawie

Written by

Apartamenty DOBRA 32 mieszczą się w budynku, który tworzony był z pasją oraz parciem na elegancję i styl. Projektanci jako inspirację przy tworzeniu budynku wybrali strukturę kryształu, ponieważ kryształ to klejnot wśród szkła. Stąd też budynki te charakteryzują się przede wszystkim prostą strukturą niczym struktura kryształu oraz częścią elewacji od strony ulicy stworzonej z szyb, które pozwalają na utrzymanie promieni słońca w naszym apartamencie.

Efekty zewnętrzne

Dodatkowo stonowane kolory całego budynku sprawiają, że budynek dopasowuje się do pozostałych inwestycji zlokalizowanych na Powiślu. O mieszkańców dwóch najwyżej położonych apartamentów projektanci zadbali w dość szczególny sposób. Tarasy tych apartamentów są zacienione dzięki wykorzystaniu ażurowego zadaszenia, które oprócz funkcji estetycznej pełni również funkcję urbanistyczną. Ponadto jego zadarte krawędzie przywodzą na myśl budowę kryształu, którym wzorowali się projektanci budynku.

Wysokiej jakości materiały

Materiały dobrane zostały ze szczególnym uwzględnieniem jakości, wytrzymałości oraz utrzymania stylistyki całej inwestycji. Aluminiowe blachy w ciemnej kolorystyce wykorzystane zostały do stworzenia przesuwanych paneli elewacyjnych, które mogą chronić przed nadmiernym nagrzewaniem w gorące dni oraz skonstruowania ażurowego zadaszenia znajdującego się nad budynkiem. Parter w przeciwieństwie do pozostałych pięter pokryty zostanie kamieniem, który wzbogacony będzie w złocone akcenty wykonane z blachy. Także w tym stylu zostaną wykończone barierki, które okalają balustrady.

Dodatkowe udogodnienia

Dogodna lokalizacja w połączeniu z jakością oraz pięknem wykonania budynku sprawi, że każdy zapragnie zamieszkać w jednym z apartamentów. W celu zwiększenia komfortu życia mieszkańców apartamenty wyposażone są w centralną klimatyzację, nowej generacji elektroniczne zamki do mieszkań oraz recepcję, w której zasiadać będzie concierge dbający o ład i porządek budynku oraz komfort mieszkańców.

Atrakcyjna lokalizacja

Budynek DOBRA 32 znajduje się w atrakcyjnej części Powiśla 500m od Centrum Nauki Kopernik, 300m od stacji metra oraz 100m od Elektrowni Powiśle. Z jednej strony do ścisłego Centrum Warszawy jest blisko, z drugiej strony budynek jest w przyjaznej i cichej okolicy, co ciężko jest uzyskać w Śródmieściu.

Article Tags:
·
Article Categories:
Dom

Leave a Comment