Gru 2, 2019
691 Views

Imprezy firmowe – świetny sposób na integrację

Written by

Spotkanie pracowników firmy to event który można zorganizować na wiele sposobów. Impreza firmowa służy bliższemu poznaniu pracowników, nawiązaniu relacji i integracji. Właściciel firmy może zaprosić pracowników do restauracji lub na imprezę połączoną z tańcem. Coraz częściej jednak pracodawcy decydują się na niebanalne rozrywki, które dostarczą pracownikom adrenaliny i wzbudzą zdrową rywalizację.

Czy warto zorganizować imprezę integracyjną?

Pracodawcy lub pracownicy uważają czasem, że impreza firmowa to tylko niepotrzebny wydatek. Okazuje się jednak, że to bardzo mylne stwierdzenie. Sprawna praca zespołu może mieć miejsce tylko wtedy, gdy zespół jest zgrany. To właśnie różnego rodzaju spotkania firmowe integrują pracowników i przyczynią się do zacieśnienia więzi. Na spotkaniach integracyjnych mają miejsce różne zabawne sytuacje, które wiążą się z pozytywnymi emocjami. Pracownicy mogą je wspominać przez długi czas i oczekiwać kolejnych podobnych spotkań. Podczas spotkań dochodzi do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń, a dobry kontakt między pracownikami przełoży się na efektywność pracy. Integracja wpłynie również na silniejszą identyfikację z firmą i wzrost zaangażowania.

Nieszablonowe imprezy firmowe

Dobra zabawa na integracji to podstawa, która wiąże się z przyjemnymi wspomnieniami. Pracodawcy coraz częściej poszukują ciekawych i nietypowych rozrywek. Przemyślane wydarzenie, które jest dostosowane do pracowników, będzie na pewno dużą nagrodą dla pracowników. Wiele atrakcji może wywołać śmiech i dużo zabawy. Nieszablonowe propozycje zyskują wielu zwolenników, a pracownicy chętniej biorą udział w takich spotkaniach.

Gokarty: świetna zabawa i adrenalina

Gokarty docenią fani dużej adrenaliny oraz osoby lubiące jeździć autem. Każdy uczestnik zabawy zostanie odpowiednio przeszkolony z obsługi pojazdu. Firma Gokarting specjalizuje się w organizacji tego typu wydarzeń i zadba o najmniejszy szczegół. Imprezy firmowe w Krakowie to opcja nie tylko dla doświadczonych kierowców, ale także amatorów. Każdy pracownik będzie miał możliwość sprawdzić się w takim rodzaju rozrywki i poczuć rywalizację w wyścigach. Gra uczy również zasad fair play, ponieważ organizatorzy dbają, aby uczestnicy nie zajeżdżali sobie drogi. Stan gokartów jest sprawdzany podczas regularnych przeglądów, co pozwoli uniknąć wypadków i zapewni komfort podczas jazdy. Tor da możliwość zorganizowania zawodów nawet dla dużej grupy. Pracowników można bowiem podzielić na mniejsze grupy i w ich obrębie zaplanować wyścigi.

Gokarting: pizzeria

Po emocjonujących zawodach uczestnicy eventu mogą skorzystać z oferty restauracyjnej na miejscu. Goście będą mieli do wyboru: przystawki, sałatki, makarony, burgery i pizzę. Menu wyróżnia wysoka jakość oraz bardzo konkurencyjne ceny. Każdy z uczestników zabawy może wybrać posiłek dostosowany do swoich potrzeb.
Tor kartingowy wraz z restauracją to świetne miejsce na integrację firmy. Rozrywka pełna adrenaliny zaostrzy apetyt, który można zaspokoić od razu na miejscu.

Źrodło: http://gokarting.com.pl/

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Rozrywka

Leave a Comment