Lut 8, 2018
915 Views

Innowacyjne produkty dla Ciebie

Written by

Istnieje ogromna ilość metod stylizacji płytki paznokciowej. Niektóre z nich ingerują w nią bardziej, inne mniej. Kobiety często decydują się na przedłużanie paznokci, zwłaszcza kiedy szykują się na ważną dla nich uroczystość. Przedłużanie może odbywać się za pomocą żelu lub akrylu. Każdy z tych sposobów ma jednak swoje wady, które potrafią zepsuć zadowolenie z efektu finalnego. Chcesz mieć idealnie przedłużone paznokcie, ale boisz się o wytrzymałość żelu? A może nie odpowiada Ci wygląd paznokcia po zdjęciu akrylu? Na wszystko jest rozwiązanie!

Hard Shape przyjdzie Ci z pomocą!

Zapomnij o nieprzyjemnym zapachu, który przyprawia klientki o zawrót głowy. Moment stylizacji powinien być relaksem nie tylko dla nich, ale także dla Ciebie! Z pewnością uwielbiasz, to co robisz i starasz się zawsze zapewnić maksymalne zadowolenie. Wypróbuj najnowocześniejszy produkt-Hard Shape! Zwykły żel ulega rozrzedzeniu w czasie upałów. Utrudnia to jego aplikację i psuje efekt końcowy. Z Hard Shape ten problem nie będzie Cię już dręczył. To produkt łączący w sobie cechy żelu i akrylu. Posiada idealną twardość, a zarazem elastyczność. Brak zapachu i szczypania podczas utwardzania to niezaprzeczalne zalety! Innowacyjne podejście widać także w opakowaniu! Produkt jest zamknięty w poręczną tubkę, z której z łatwością wyciśniesz potrzebną jego ilość! Nie będziesz miała również problemu z utwardzaniem! Zajmie to tylko około 30 sekund w lampie LED, a w lampie UV 120! Co będzie Ci potrzebne do aplikacji? Cleaner, którym będziesz zwilżać pędzelek. Zapobiegnie to przyklejaniu do niego produktu! Kolejny krok to primer bezkwasowy, Base Gel oraz nabłyszczacz Top Gel! Jest tego niewiele, prawda? A efekt jest piorunujący! Sama będziesz zaskoczona!

Gdzie kupić ten innowacyjny produkt?

Na to pytanie odpowiedź jest bardzo prosta! Wejdź na stronę https://modenanails.pl/i wybierz spośród dostępnych kolorów produktu! Masz do wyboru kilka opcji kolorystycznych i dwie pojemności tubki-15ml i 60ml. Produkt jest bardzo wydajny, dlatego możesz robić nim również zdobienia przestrzenne. Klientki będą wniebowzięte! Już jedna aplikacja sprawi, że pokochają ten produkt, a Ty wyróżnisz się na rynku innowacyjnym rozwiązaniem! Twój salon przeżyje prawdziwe oblężenie. Martwisz się o koszt? Nie musisz od razu kupować większego opakowania. Do wypróbowania wystarczy Ci mniejsza pojemność, która odpowiednio używana wystarczy na długi czas. Tubka, w której zamknięty jest produkt, pozwala na wykorzystanie go do samego końca! Zapomnij o wyrzucaniu końcówek produktów. Wyrzucając je, wyrzucasz pieniądze! Nie zwlekaj już dłużej i zaopatrz się w produkt, który umili Ci aplikacje i zapewni zainteresowanie Twoimi usługami! Przekonaj się sama! Modena Nails to jedyna słuszna opcja. Zaufaj doświadczeniu firmy!

Article Tags:
·
Article Categories:
Uroda i zdrowie

Leave a Comment