Paź 6, 2017
764 Views

Jak wypożyczyć auto na kilka godzin?

Written by

Możliwość wypożyczenia samochodu na kilka godzin jeszcze nigdy nie było tak wygodne i łatwo dostępne. Widać to zwłaszcza na przykładzie większych miast, gdzie najbardziej liczy się to, aby mieć dostęp do wielu usług komunikacyjnych, ale jednocześnie nie emitować niepotrzebnych spalin, być nastawionym na ekologię i ekonomię.

Procedura car sharingu

Pobranie specjalnej, mobilnej aplikacji na smartfona to pierwszy krok, by móc skorzystać z opcji jaką jest car sharing. Następnie należy zeskanować prawo jazdy wraz z podaniem danych do karty kredytowej. Później zostanie zweryfikowany nasz wiek i uprawnienia do prowadzenia pojazdu. Przejście tego etapu pozwala na rejestrację w systemie. Po zarejestrowaniu nie zostanie nic innego, jak wyznaczyć miejsce oraz czas przejażdżki. W wiadomości zwrotnej dostaje się smsa o tym, gdzie znajduje się samochód. Do tego dołączony jest kod, pozwalający otworzyć samochód. Stali klienci 4mobility.pl mogą spodziewać się zniżek. Zachęca ich również to, że wynajmowanego samochodu nie muszą tankować. Wypożyczenie samochodu na kilka godzin w większym mieście, w dowolnym celu, na wybranym dystansie to opcja jak najbardziej korzystna. Sprawia, że ludzie z większym zainteresowaniem cenią to, co ma do zaoferowania car sharing. Każdy, komu zależy na szybkich i wygodnych rozwiązaniach motoryzacyjnych powinien zainteresować się wobec tego systemem współdzielenia samochodu.

Wygodna opcja dla osób, które mieszkają w dużych miastach

Mieszkańcy wielkich miast nigdy wcześniej nie przykładali tak dużej uwagi do tego, by zmniejszyć emisję spalin w mieście. Teraz, kiedy aglomeracje miejskie są coraz bardziej zanieczyszczone jest większa potrzeba tego, żeby dbać o to, jak mają się prezentować miasta. Dodatkowo, wielu osobom zależy na tym, by jeździć na rowerze lub komunikacją miejską. A wtedy, kiedy chcą dostać się gdzieś dalej mogą swobodnie skorzystać z car sharingu. To wszystko sprawia, że im więcej powstaje firm takich jak 4mobility, to tym większe jest zainteresowanie ekonomią i ekologią w dużych miastach.

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Motoryzacja

Leave a Comment