Lis 7, 2017
1159 Views

Jak zorganizować studniówkę?

Written by

Sezon studniówkowy przed nami. Piękne kreacje, nowe garnitury, idealny fotograf, kamerzysta, zespół… To wszystko musi być dopięte na ostatni guzik! Co zrobić, by ten wyjątkowy dzień był idealny? Sekret tkwi w organizacji! A zatem – do dzieła!

Krok 1 Wybór sali

Miejsce organizacji Twojej studniówki to priorytet! Bez tego ani rusz! Czym się kierować przy wyborze? Po pierwsze – wygląd. Chyba nikt nie chciałby przeżyć tego wyjątkowego dnia w sali przypominającej szkolną stołówkę! Piękna sala, dekoracje, klimat w niej panujący ma wpływ na całą zabawę! Królewskie wnętrze, styl vintage czy coś bardziej nowoczesnego – wszystko zależy od naszego gustu! Jednak by wszystko było ze sobą spójne, to sala powinna dyktować klimat, który utrzymamy przy wyborze kolejnych, niezbędnych elementów.

Pakiet z salą tworzy oczywiście catering. To kolejny czynnik, który powinien wpłynąć na nasz wybór. Powinniśmy więc sprawdzić co dane miejsce nam oferuje i czy proponowane menu nam odpowiada. Należy zwrócić uwagę, czy restauracja posiada również wyspecjalizowane menu dla bardziej wymagających, czyli wegetarian czy vegan. Odpowiednie miejsce na studniówkę to jeden z najważniejszych wyborów. Pamiętaj – to ma być wyjątkowy wieczór dla wszystkich!

Krok 2 Wybór orkiestry

To kolejny kluczowy punkt decydujący o tym, czy bal studniówkowy będzie niezapomniany! Ofert jest bardzo dużo, ale czy wszystkie są warte rozpatrzenia? A no właśnie, z repertuarem każdego powinniśmy się zapoznać jak najwcześniej. A tu droga jest bardzo prosta – Internet! To tam wyłapiemy każdą perełkę i bez problemu odnajdziemy drogę kontaktu. Kolejny etap to tylko kwestia dyspozycyjności naszego wymarzonego zespołu!

Krok 3 Wybór kamerzysty i fotografa 

Tendencje do filmowania balów studniówkowych spadają, niektórzy stawiają jedynie na zdjęcia z tej wyjątkowej imprezy. Czy słusznie czy nie – kwestia bardzo indywidualna. Jeżeli jednak decydujemy się na to, warto postawić na firmę, która oferuje w pakiecie obie usługi – zarówno filmowanie jak i fotografowanie. Mamy wówczas pewność, że wszystko będzie spójne, a znając wcześniejszy dorobek – mamy również gwarancję jakości. Ten krok jak i wcześniej wspomniane polegają głównie na zrobieniu porządnego reaserchu, zapoznania się z działaniem, pracą i jej efektami każdej z firm. Nie powinniśmy się opierać jedynie na opiniach innych, choć i to jest  bardzo ważne! Bal studniówkowy to całkiem kosztowna przyjemność, dlatego powinniśmy być świadomi tego, za jaką jakość płacimy!

Bal studniówkowy to jedna z niewielu bardzo wyjątkowych okazji w naszym życiu! Zadbajmy więc o to, by ta noc była dopięta na ostatni guzik i spełniała oczekiwania wszystkich, którzy będą w niej uczestniczyli! Pamiętajmy – odpowiedni reaserch to kluczowy element organizacji naszej studniówki!

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Rozrywka

Leave a Comment