Sie 22, 2018
1103 Views

Kolejna nagroda dla Vital Progres

Written by

Marka Vital Progres nie przestaje zaskakiwać. Po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na uznanie, a jej produkty cechuje wysoka jakość i niezwykła skuteczność. To właśnie podczas plebiscytu IK Magazine Awards Women’s Prestige organizowanej przez magazyn Imperium Kobiet marka Vital Progres otrzymała prestiżową nagrodę, będącą uhonorowaniem innowacyjności produktu Fitt Spray.

Plebiscyt IK Magazine Awards Women’s Prestige, podczas którego rozdano statuetki połączony był z ósmymi urodzinami magazynu Imperium Kobiet oraz premierą książki redaktor naczelnej Ilony Adamskiej, pt. „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga”. Huczna gala odbyła się w warszawskim klubie LOFT 44 i zgromadziła ponad 120 gości, w tym znane i cenione osobistości ze świata biznesu oraz gwiazdy polskich filmów i seriali.

Statuetki zostały przyznane markom skierowanym do kobiet, które kierują się zasadami biznesowego fair play oraz charakteryzują się wysoką jakością produktów i usług – przyznaje organizatorka wydarzenia Ilona Adamska.

Wśród 30 nagrodzonych firm, za sprawą nowatorskiej metody zwalczania problemów z nadwagą na uznanie zasłużyła także marka Vital Progres, producent sprayów na odchudzanie Fitt Spray.

Fitt Spray to suplement diety w płynnej postaci, który stosuje się doustnie 3 razy dziennie po głównych posiłkach lub doraźnie w celu zwalczania napadów wilczego apetytu. Zatem celem specyfiku jest wyeliminowanie z jadłospisu pustych kalorii, zwalczenie problemów z podjadaniem między posiłkami oraz wypracowanie nawyku regularnego odżywiania się. Warto podkreślić, że działanie produktu dostrzegalne jest natychmiast po jego zastosowaniu.

Fitt Spray dostępny jest w trzech wariantach. Formuła PRO skierowana jest do osób rozpoczynających walkę z nadwagą. Dzięki zawartym składnikom przyspiesza metabolizm, zmniejsza apetyt i pozwala zapanować nad atakami wilczego głodu. Formuła PROTECT zapobiega efektowi jojo i jest kierowana do osób, którym zależy na utrzymaniu osiągniętego już efektu. Formuła PROGRESS dedykowana jest dla osób aktywnych fizycznie, ponieważ doskonale regeneruje mięśnie po wysiłku, zwiększa wydajność podczas ćwiczeń, a także podobnie jak dwa poprzednie warianty ogranicza apetyt.

Wśród składników, którym Fitt Spray zawdzięcza swoją skuteczność znalazły się: hoodia gordonii, garcinia cambogia, african mango, l-karnityna, oraz CGA + kofeina.

Nic więc dziwnego, że FittSpray zyskuje coraz większą popularność, a marka Vital Progres jest nagradzana.

Article Tags:
·
Article Categories:
Uroda i zdrowie

Leave a Comment