Mar 12, 2020
646 Views

Kwatery w Kątach Rybackich doskonałym wyborem

Written by

Kąty Rybackie to malownicza wieś położona w województwie pomorskim. W tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym ósmym roku wieś należała do województwa elbląskiego. Miejscowość znajduje się siedemnaście kilometrów od Krynicy Morskiej i pięćdziesiąt sześć kilometrów od Gdańska. Idealne miejsce na wypoczynek z całą rodziną. Kwatery w Kątach Rybackich możemy wynająć w bardzo niskich i konkurencyjnych cenach. Za pokój zapłacimy od osiemdziesięciu do stu dwudziestu złotych za dobę. Kwatery możemy zarezerwować za pośrednictwem strony internetowej. Za pokoje możemy zapłacić gotówką lub kartą płatniczą. Na stronie internetowej znajduje się aktualny cennik. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking, sprzęt do grillowania i połączenie internetowe. Do dyspozycji gości jest również łazienka, kuchnia i ogród. Atrakcyjne położenie nad Zalewem Wiślanym sprawia, że klienci często wybierają Kwatery w Kątach Rybackich. Kwatery w Kątach Rybackich to miejsce, gdzie możemy skosztować regionalnych potraw. Na miejscu znajduje się restauracja i bar. Miło widziane są rodziny z małymi dziećmi. Bez najmniejszego problemu możemy zabrać ze sobą swoich czworonożnych ulubieńców, bez dodatkowej opłaty.

Atrakcje turystyczne w Kątach Rybackich

W tej wyjątkowej miejscowości znajduje się wiele atrakcji turystycznych. Turyści często zwiedzają port morski i dwie przystanie morskie. Jedna z nich znajduje się nad Zalewem Wiślanym a druga nad Bałtykiem. Warto również zobaczyć kościół świętego Marka i Muzeum Zalewu Wiślańskiego. W muzeum możemy zobaczyć tradycyjne łodzie rybackie z okolic Zalewu i wiele innych ekspozycji. Obowiązkowo należy wybrać się na szerokie i piaszczyste plaże. Ławeczka Rybaka również cieszy się dużą popularnością. To ławka pomnikowa z dwumetrową rzeźbą rybaka. Rybak w dłoni trzyma rybę. Turyści uwielbiają uwieczniać rzeźbę na zdjęciach. Odsłonięta w dwa tysięcznym szóstym roku. Autorstwa Stanisław Suskiego i Rafała Pacewicza.

Kwatery w Kątach Rybackich

Kwatery w Kątach Rybackich to doskonałe miejsce na rodzinny wyjazd i spędzenie czasu z bliskimi lub przyjaciółmi. To miejsce, do którego z przyjemnością powrócimy. Turystyka w Kątach Rybackich wciąż się rozwija. Piaszczysty wał na brzegu Zatoki Gdańskiej przyciąga miłośników przyrody i natury. Mierzeja Wiślana to cud natury. Rezerwując, kwatery w Kątach Rybackich nigdy nie, będziemy żałować naszego wyboru. Kiedyś miała wioska rybacka a obecnie turystyczna miejscowość. Jedna z najchętniej odwiedzanych w Polsce. Kwatery w Kątach Rybackich to niezapomniane wrażenia, łodzie rybackie, plaże, regionalna kuchnia i złoty bursztyn. To idealny wybór.

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Podróże

Leave a Comment