Lip 21, 2018
882 Views

Luksus i komfort w wypoczynku

Written by

Jakość materaca ma znaczący wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie użytkownika. Dlatego wybierając materac do sypialni warto zainwestować w produkt, który spełnia wymogi najwyższej jakości, zapewnia komfort, sprawia, że podczas wypoczynku ciało będzie się efektywnie regenerować. Na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów wychodzi włoski producent PerDormire z materacem Mind Impression.

Luksusowy termoelastyczny SalonSnu.pl/materac-mind-impression pod wpływem temperatury ludzkiego ciała idealnie się do niego dopasowuje. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu pianek o doskonałej jakości. Materac posiada potwierdzone atestem medycznym właściwości ortopedyczne, doskonale podtrzymuje kręgosłup oraz podpiera ciało na całej długości, dzięki pięciu strefom o zróżnicowanej twardości. Będzie idealny dla osób, którym doskwierają bóle kręgosłupa lub bioder. Warstwa wewnętrzna, złożona z ponacinanej strefowej pianki sprawia, ze materac oddycha, przystosowuje się do ciała i otula leżącą osobę.

Materac został zaprojektowany tak by można było go stosować na stelażach z regulacją manualną bądź elektryczną. Higiena w sypialni to rzecz priorytetowa dlatego materac Mind Impression posiada pokrowiec, który posiada dodatkową warstwę wygodnej pianki ViscoMind. Dzięki wykonaniu włókien pokrowca w nanotechnologii są one gładsze i nie pozwalają na przepuszczanie wilgoci. Dlatego  materac zużywa się dużo wolniej i przez długie lata pozostaje w dobrym stanie. Pokrowiec posiada zapięcia, pozwalające bez trudu zdjąć go z materaca i wyprać w temperaturze 30 stopni, co zapewnia świeżość i jeszcze większy komfort.

Materac Mind Impression to inwestycja na lata. Wyjątkową trwałość i jakość zapewnia mu wykonanie z pianki o wysokiej gęstości. Ponadto PerDormire zapewnia na swój produkt dziesięcioletnią gwarancję. Materace termoelastyczne tego producenta to jakość, która zaspokaja potrzeby poszukujących idealnego produktu do swojej sypialni.

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Uroda i zdrowie

Leave a Comment