Lip 27, 2017
977 Views

Pomysły na prezent na na wieczór kawalerski

Written by

Jeśli pan młody jest fanem motoryzacji, to idealnym pomysłem na wieczór kawalerski będzie wypad na tor wyścigowy, aby przejechać się takimi klasykami, jak Ferrari, Lamborghini lub Porsche. Dla mężczyzn lubiących zabawę w terenie świetnym prezentem będzie paintball. Gdy ekipa kawalerska jest młodsza, to świetną rozrywką będzie dla nich bumper ball – bieganie w dmuchanej kuli. Wieczór kawalerski jest okazją do aktywności typowo męskiej. Powinno się zadbać, aby panu młodemu pozostały po tym szczególnym wydarzeniu niesamowite wspomnienia. Wybierając atrakcje, warto kierować się upodobaniami kawalera.

Wyścigi samochodami rajdowymi

Tor wyścigowy jest świetnym pomysłem na wieczór kawalerski. Przejażdżka luksusowym samochodem rajdowym jest spełnieniem marzeń niejednego mężczyzny. Można wybierać pomiędzy takimi markami samochodów, jak Ferrari, Audi, Lamborghini, Mitsubishi czy Porsche. W ofercie są też jazdy bolidem lub autem specjalnie przeznaczonym do driftingu. Jeśli ciężko jest zdecydować się na konkretny model samochodu, można zakupić jazdę w pakiecie, gdzie testuje się dwa lub więcej pojazdów. Można samemu prowadzić samochód lub przejechać się na fotelu pasażera z profesjonalnym kierowcą, który pokaże wszelkie możliwości samochodu i bezpiecznie rozwinie maksymalną prędkość. Tor wyścigowy jest miejscem, gdzie można poczuć prawdziwy dreszczyk emocji. To wyjątkowy prezent dla pana młodego, który jest fanem motoryzacji.

Paintball: wojna w bezpiecznym warunkach

Prawdziwie męską atrakcją jest też paintball. Zwłaszcza jeśli pan młody ma wielu przyjaciół i w wieczorze kawalerskim będzie uczestniczyć duża grupa mężczyzn. Impreza taka odbywa się na specjalnie wynajętym obszarze (najczęściej stylizowanym na poligon) i polega na starciu dwóch lub więcej zespołów. Strzela się kolorowymi kulkami wypełnionymi żelatyną. Celem jest pokonanie drużyny przeciwnej. W takiej zabawie można poczuć prawdziwą adrenalinę towarzyszącą misjom wojskowym. Paintball to świetny prezent dla facetów lubiących zabawę w terenie.

Rozgrywka w bumper ballu

Świetną atrakcją jest również rozegranie meczu piłki nożnej w bumper ballu. Jest to 1,5 m dmuchana kula, która sterowana jest przez człowieka wewnątrz. Po wejściu do kuli możliwy jest tylko swobodny ruch nóg. W środku znajduje się zderzak, body zorbing i kule sferyczne, dzięki którym zabawa jest całkowicie bezpieczna. Bumper ball umożliwia zderzanie się z dużą prędkością i siłą. Adrenalina, śmiech oraz świetna zabawa gwarantowana. Jest to rozrywka głównie skierowana do młodszej ekipy kawalerskiej.

Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Rozrywka

Leave a Comment