Gru 21, 2017
685 Views

System magazynowo-handlowy WAPRO Mag

Written by

System magazynowo-handlowy WAPRO Mag skierowany jest do firm usługowych, handlowych i produkcyjnych o różnym zakresie działalności. Jego głównym celem jest:

 • wspieranie  sprzedaży poprzez rozbudowany struktur różnych wersji sprzedaży, cen, upustów, kontrolę zobowiązań i należności
 • przyspieszenie analizy przepływu towarowego w postaci zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie
 • pozwala na sprawne zarządzanie zapasami magazynowymi
 • zapewnia rozliczanie i kontrole stanu płatności w oparciu o raporty kasowe i bankowe.
 • umożliwia wystawianie i rejestrację dokumentów magazynowych, sprzedaży i zakupu.
 • gwarantuje sprawną i szybką sprzedaż detaliczną.
 • obsługuje dowolną  ilości firm i magazynów
 • ścisła współpraca z platformą B2B, B2C

Program WAPRO Mag dostępny  jest w czterech wersjach:

 1. WAPRO Mag Start

Ta wersja skierowana jest do małych rodzinnych firm i mikroprzędsiębiorstw. Zapewnia prostą i szybką obsługę przy automatyzacji sprzedaży. Łączy moduł zarządzania magazynem ze sprzedażą. Jest wsparcie dla różnego rodzaju dokumentów; Faktury, faktury uproszczone, faktury zaliczkowe, faktury RR, faktury marża, pragon, pargon marża, faktury nieobrotowe faktury proforma.

 1. WAPRO Mag Biznes

Moduł skierowany do małych firm, które potrzebują do działalności wiele magazynów czy punktów sprzedaży. Gwarantuje możliwość wprowadzenia wielu użytkowników z oddzielnymi uprawnieniami do tej funkcji programu. Sprawne zarządza zapasami magazynowymi. Jest wsparciem dla różnego rodzaju dokumentów księgowych, dokonuje rozliczeń i kontroli stanu płatności.

 1. WAPRO Mag Prestiż

Ten wariant adresowany jest do średnich firm mających oddziały i filie oraz sklepy na terenie kraju. Wspiera obsługę wewnątrz unijnego oraz poza unijnego obrotu towarowego. Skierowany jest do najbardziej wymagających odbiorców systemu, posiada większe możliwości kontroli i analizy rentowności. Został przystosowany do obsługi transakcji wewnatrzwspólnotowych oraz transakcji walutowych. Dokonuje zaawansowanych analiz.

 1. WAPRO Mag Prestiż -Plus

Ten moduł skierowany jest do użytkowników o specyficznych wymaganiach. Daje możliwość rozbudowywania struktur,  umożliwia rozszerzenie zakresu domyślnie przechowywanych danych. Dostosowuje się do indywidualnych wymagań klienta. Daje możliwość wykorzystania zaawansowanych mechanizmów raportowania w technologii SQL Server Reporting Services.

System WAPRO Mag jest nowoczesnym oprogramowaniem dla małych, średnich i dużych firm. To w pełni zoptymalizowany program pod kątem szybkiej i prostej obsługi z możliwością modyfikacji. Wyposażony został w system kontroli bezpieczeństwa i  pełnej kontroli poprawności całego obrotu towarowego oraz procesu sprzedaży.

Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Finanse

Leave a Comment