Wrz 22, 2022
389 Views

Grzejniki łazienkowe retro

Written by

Czym są grzejniki łazienkowe retro? Podoba Ci się styl retro i pragniesz, aby wystrój Twojego mieszkania utrzymany był właśnie w tym klimacie? Żaden problem! Na rynku sprzedaży występuje wiele rodzajów grzejników, które na pewno trafią w Twój gust i upodobania. W poniższym tekście poruszymy tematykę grzejników retro i pomożemy wybrać Ci ten najlepszy, opisując ich najważniejsze zalety.

Po pierwsze cieszą się one coraz większą popularnością. Dlaczego? Kaloryfery ozdobne retro łazienkowe są połączeniem nowoczesności, klasy oraz, co najważniejsze, funkcjonalność. Wyróżniają się swoim niepowtarzalnym wyglądem, kształtem, przez co posiadają swój wyjątkowy styl. Dodatkowym plusem jest możliwość zamontowania grzejnika na ścianie, gdzie tylko zapragniesz. Kaloryfer retro idealnie dopasowuje się do nowoczesnego wystroju, któremu chcemy nadać trochę stylu retro. Każda pojedyncza sztuka wykonywana jest przez profesjonalistów z dbałością o każdy element.

Rodzaje grzejników retro

  • Grzejnik Awena Imers,
  • Grzejnik Retro Terma,
  • Grzejnik Esfera.

Jak wygląda ów grzejnik retro do łazienki? Charakteryzuje się prostą pionową budową, która łączy się ozdobnymi elementami. Jest to typowy klasyczny grzejnik z odrobiną retro stylu, nadającego klimatu pomieszczeniu. Możliwy jest wybór pokrycia grzejnika. Może być to pokrycie wykonane ze starego mosiądzu, chromu (błyszczącego i matowego) oraz malowany proszkowo w różnych kolorach. Jeśli chodzi o moc grzejników galwanizowanych chromowanych, to jest ona niższa o około 25%, natomiast zawory należy zakupić osobno. Ten model będzie odpowiedni dla osób, które stawiają na styl klasyczny i chcą dodać nieco charakteru do swojego mieszkania. Firma Imers postawiła jak widać na sprawdzone rozwiązania.

Grzejnik Retro Terma

Ten model jest już typowo grzejnikiem retro. Prezentuje się bardzo subtelnie i delikatnie wraz z ozdobną drabinką. Dzięki temu ten grzejnik będzie dobrze się prezentował zarówno w łazience, jak i innych pomieszczeniach. Wyróżniamy powłoki proszkowe, które posiadają szeroką gamę kolorów oraz chromowe. W ofercie pojawia się wersja grzejnika wodnego, wodno-elektrycznego oraz elektrycznego. Istnieje możliwość regulacja grzejnika od ściany, co jest kolejnym ważnym plusem. Ten grzejnik będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, których styl jest minimalistyczny, ale kochają przedmioty retro, które świetnie uzupełnią ich przestrzeń.

Grzejnik Esfera

Grzejnik ten charakteryzuje się powagą i prostotą, wyposażony w kuliste obejmy, które zdobią całe urządzenie. Grzejniki Esfera świetnie sprawdzą się do eleganckich pomieszczeń, a przede wszystkim łazienek. Przeznaczone są one tylko i wyłącznie do stosowania ich w układzie centralnego ogrzewania oraz w ich otoczeniu nie powinny znajdować się elementy żrące. Tak więc Esfera sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach, wykonanych w stylu poważnym z elementami retro.

Podsumowanie

Zastanówmy się teraz, który grzejnik retro łazienkowy wybrać, który z nich będzie najlepszy? Nie jest to pytanie, na które znajdziemy jedną, prawidłową odpowiedź. To, który grzejnik będzie najbardziej odpowiedni, zależy od tego, czego Ty oczekujesz, jakie są Twoje preferencje i wymagania. Na pewno grzejnik retro Awena posiada największych wybór możliwości pokryć, więc jeśli to jest Twoim priorytetem, ten grzejnik będzie prawidłowym wyborem. Grzejnik Retro Terma posiada możliwość regulowania umiejscowienia grzejnika od ściany, co jest bardzo potrzebne przy urządzania mieszkania. Natomiast grzejnik Esfera jest typowym grzejnikiem, który swoją elegancją nada się idealnie do łazienek, nadając im niezwykły szyk. Tak więc, który grzejnik wybierzesz, jest Twoją osobistą decyzją.

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Dom

Leave a Comment