Lip 3, 2017
3493 Views

Pomysłowe prezenty na Dzień Ojca

Written by

Dzień Ojca warto uczcić wyjątkowym upominkiem, który rodzic będzie wspomniał przez długie lata. Prezenty w formie przeżyć to oryginalny sposób na świętowanie 23 czerwca. Pomysłem na upominek dla taty jest np. przejażdżka sportowym autem, przygoda off-road, degustacja alkoholi czy możliwość używania broni palnej na strzelnicy.

Prezent dla fana motoryzacji – szalona jazda off-road, przejażdżka sportowym autem

Przejażdżka samochodem terenowym off-road to pomysł na prezent dla taty, który interesuje się motoryzacją. Zabawa polega na przejechaniu specjalnie wydzielonej trasy terenówką lub ogromnym monster truckiem. Droga po której będzie poruszać się kierowca jest bardzo zróżnicowana – pełno w niej wzniesień, błota, piasku lub spadku terenu – ale na tym właśnie polega zabawa.

Ojcowie, których pasjonują nowoczesne auta, ucieszą się z prezentu w postaci vouchera na jazdę sportowym samochodem. Modele aut cieszące się największą popularnością wśród fanatyków motoryzacji to np.: Ferrari, Lamborghini, BMW, Mitsubishi oraz Nissan. Jazda odbywa się po profesjonalnym torze wyścigowym pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Posiadacz vouchera na przejazd pokonuje umówioną wcześniej ilość okrążeń.

Degustacja alkoholi

Oryginalnym prezentem na Dzień Ojca jest również degustacja piwa, wina lub whisky. W czasie spotkania specjalista tłumaczy pochodzenie alkoholu, sposób jego wytwarzania, a także opowiada o ciekawostkach związanych z jego produkcją. Nieodłącznym elementem wydarzenia jest również degustacja różnych gatunków konkretnego alkoholu.

Prezent na Dzień Ojca – strzelnica

Pobyt na strzelnicy bojowej zachwyci każdego fana militariów. Przed wejściem do obiektu uczestnik zabawy zostaje przeszkolony z zasad bezpieczeństwa, a także używania rynsztunku. Zabawa polega na zużyciu określonej wcześniej amunicji z konkretnego modelu broni, np. karabinu snajperskiego, rewolweru czy pistoletu sportowego. Uczestnicy, ubrani w okulary ochronne i nauszniki, celują w specjalnie wydzielone tarcze.

Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Rozrywka

Leave a Comment