Lip 5, 2017
1000 Views

Brokis Memory – lampa jak balonik

Written by

Szukasz oryginalnych lamp do salonu, kuchni albo pokoju dziecka? W sklepach wybór jest ogromny, ale znalezienie idealnych produktów nieraz jest bardzo trudne. Dla tych, którzy szukają dla siebie niebanalnych dodatków do wnętrz, firma Brokis przygotowała wyjątkową propozycję – to lampy Memory, które wyglądają jak wiszące u sufitu baloniki.

Czeska firma Brokis zajmuje się projektowaniem i produkcją niebanalnych lamp, które łączą w sobie oryginalny design, najwyższą jakość, a także dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach. Jej lampy bazują przede wszystkim na niezwykłym kunszcie rzemieślniczym artystów pracujących w czeskich hutach szkła. Ze względu na swoje nieprzeciętne produkty firma Brokis zyskała popularność nie tylko w Czechach, ale również w wielu innych krajach na całym świecie.

W kolekcji Brokis możemy znaleźć przede wszystkim lampy nowoczesne i niebanalne, które natychmiast przyciągają wzrok swoim niesamowitym wyglądem. Wśród propozycji znajdziemy również lampę Brokis Memory, która została stworzona jako inspiracja wspomnieniami z dzieciństwa.

Obejmuje ona lampy sufitowe oraz ścienne dostępne w różnych rozmiarach i szerokiej gamie opcji kolorystycznych, dlatego możemy dobrać wśród nich takie elementy, które dadzą wspaniałą kompozycję. Do produkcji lamp wykorzystuje się dmuchane szkło transparentne oraz barwione na różne kolory. Lampy te najlepiej prezentują się w grupie, dlatego warto dobrać przynajmniej dwie lub trzy sztuki w różnych rozmiarach i kolorach, aby uzyskać oszałamiający rezultat.

Lampy Brokis Memory dają efekt nadmuchanych baloników, z których w dół zwisa sznurek, który służy jako włącznik i wyłącznik. to piękno w najbardziej przekonującej, najczystszej formie, które przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

Wchodzące w skład kolekcji Memory lampy możemy zakupić również w Polsce. Sprzedaż prowadzona jest w wielu sklepach internetowych oraz w showroomach z wyposażeniem wnętrz. Jako że lampy robione są na zamówienie, czas oczekiwania wynosi zwykle 3-4 tygodnie.

Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Dom

Leave a Comment