Maj 5, 2019
846 Views

Co warto wiedzieć o karcie wirtualnej?

Written by

Coraz więcej czynności przenosi się do internetu. Zaczynamy w nim istnieć realnie, już nie tylko wirtualnie. Coraz częściej także korzystamy z całego jego asortymentu, a nie tylko z tego, co dostępne w naszym kraju. Dlatego karty wielowalutowe są niezwykle ważne, by móc w łatwy i szybki sposób wykonywać różne transakcje w przeróżnych walutach świata. Co warto wiedzieć o karcie wirtualnej wielowalutowej przedpłaconej?

Wirtualna, czyli jaka?

Istotą działania karty wirtualnej jest brak jej fizycznego śladu. Jest ona kartą wykorzystywaną tylko i wyłącznie do płacenia przez internet. Dzięki niej nie ma możliwości wypłacenia pieniędzy z bankomatu czy zapłacenie za granicą zbliżeniowo czy w terminalu. Jest za to doskonały przelicznik i możliwości zakupów online na przyjemnych zasadach. To się po prostu opłaca. Karta wirtualna – IgoriaCard to szansa na tańsze zakupy w sieci niemal niezależnie od waluty.

Przedpłacona – wydajesz, ile chcesz

Jednak nie da się ukryć, że karty wielowalutowe generują także duże koszty. W tym przypadku jednak nie ma takiego problemu. Karta wielowalutowa wirtualna jest kartą bez konta. Działa na zasadzie przedpłacenia, a więc umożliwia wydawanie tylko takich pieniędzy, jakimi dysponujemy i aktualnie znajdują się na karcie. Przelewy są tu darmowe, a więc można w bardzo szybki sposób przesłać daną kwotę na konto i już z niej korzystać. W jednej z wielu walut.

Niejedna waluta

Karta wirtualna – IgoriaCard została wymyślona z zamiarem ułatwienia płacenia przez Internet na różnego rodzaju aukcjach typu Allegro, Amazon, Wish czy Ebay. Dzięki temu, że jest to karta wielowalutowa, można korzystać z różnych możliwości. Podczas gdy w zwyczajnej karcie możemy mieć około 5 walut, tutaj do wykorzystania jest ich aż 17, a więc pokazuje to, jak wiele można zrobić dzięki wirtualnej karcie od IgoriaCard. Warto szukać nowoczesnych rozwiązań i nie płacić tam, gdzie to nie jest konieczne.

 

Article Tags:
·
Article Categories:
Finanse

Leave a Comment