Gru 13, 2021
518 Views

Najlepszy dzbanek z filtrem? Poznaj odpowiedź!

Written by

Wzbogać swój dom jedną decyzją, postaw na dzbanek filtrujący i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości. Brzmi nieźle? Do dzieła!

Dzbanek z filtrem – kilka słów o tym niezwykłym rozwiązaniu

Dzbanek filtrujący to funkcjonalny sprzęt kuchenny, który już pierwszego dnia zmieni twój dom. W jaki sposób? W zależności od wybranego filtra dzbanek filtrujący pomoże ci usunąć smak i zapach chloru z wody kranowej, zneutralizować kamień kotłowy (dzięki temu zadbasz o swoje sprzęty AGD), podnieść pH wody kranowej (alkaliczna woda to doskonałe wsparcie w walce z zakwaszeniem twojego organizmu) oraz wzbogaci wodę kranową m.in. w jony magnezu. Ale to nie wszystko dzbanek z filtrem na wodę, łączą niezwykłą skuteczność, atrakcyjny design i wygodę użytkowania. Dzięki temu nie tylko pomoże ci każdego dnia, ale i szybko wkomponuje się w wystrój swojej kuchni. Jednak po który sięgnąć? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Co zyskasz dzięki dzbankowi z filtrem?

– zadbasz o siebie i najbliższych (wyrobisz pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu)

– zaoszczędzisz siłę, czas i pieniądze (uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu, a co za tym idzie wnoszenia ich do swojego mieszkania lub domu)

– zadbasz o środowisko (będziesz EKO, ponieważ ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu)

– zapewnisz komfort sobie i najbliższym (smaczną filtrowaną wodę będziesz miał zawsze pod ręką)

Najlepszy dzbanek z filtrem, czyli jaki?

Postaw na polską markę Dafi, postaw na uniwersalny dzbanek filtrujący Astra, który łączy w sobie niezwykłą skuteczność z ciekawym designem. Ale co jeszcze warto o nim wiedzieć?:

– jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej (limonkowy, stalowy, pomarańczowy, miętowy, makowy, biały, grafitowy, wrzosowy, niebiański)

– jeden filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych

– jest nowoczesny i opływowy

– posiada dwa rodzaje wskaźników (w zależności od modelu – manualny lub LED sensor), które przypomną ci o regularnej wymianie filtra

– zbiornika na wodę wykonany z wysokiej jakości przezroczystego tworzywa

– dostępny w dwóch wariantach (typ Classic może przefiltrować do 150 l wody, a Unimax do 200 l)

– dostępny w wygodnej pojemności 3,0 l

Smaczna filtrowana woda kranowa, do czego ci się przyda?

– do pojenia zwierząt

– do przygotowywania posiłków dla dzieci

– do gotowania

– do przygotowywania kawy i herbaty

– do przygotowywania zimnych napojów

Chcesz zmienić swój dom, zadbać o siebie, najbliższych i planetę? Najlepszy dzbanek filtrujący wodę znajdziesz na stronie dafi.pl/produkty/dzbanki-do-filtrowania/. Wejdź, wybierz model dla siebie, kup i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości płynące z tego niezwykłego rozwiązania!

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Dom

Leave a Comment