Gru 13, 2017
681 Views

Zalety platformy B2B

Written by

System B2B służy do obsługi komunikacji handlowej pomiędzy sprzedawcą a biznesowym klientem. Dzięki platformie B2B mogą być realizowane transakcje handlowe między firmami. System dzięki swojej sprawnej i prostej obsłudze może zastąpić dotychczasowe formy kontaktów biznesowych. Opracowany system B2B ma na celu usprawnienie, zautomatyzowanie działań handlowych: zamówień, zakupu, sprzedaży generowania ofert i kontroli działań.

Zalety platformy B2B:

  1. Automatyzacja działań

Procesy biznesowe na platformie polegają na przesyłaniu zamówień, generowaniu dokumentów magazynowych, automatycznego wyboru najbardziej konkurencyjnego produktu i firmy, ponadto system zastępuje pracowników

  1. Obniżenie kosztów

Skrócenie czasu pracy pracowników, którzy odpowiadają za bezpośrednią obsługę. System generuje korespondencję e-mail, odbiera zamówienia i reklamacje, informuje o stanie zakupów. Za znaczą część czynności odpowiada sam klient.

  1. Kontrola procesów

B2B daje możliwość analizy wszystkich danych, ma szybki i sprawny wgląd w aktualny stan zakupu i zakupów, zamówień, reklamacji. Zapewnia ograniczenie błędów popełnianych przez pracownika czy klienta poprzez automatyzm procesów.

  1. Komfort

Platforma działa w ciągu 7 dni w tygodniu przez 24 godziny, co jest wygodne zarówno dla klientów jak właścicieli firm. Szybkość komunikacji zapewnia komfort porozumiewania się. Dodatkowe rabaty i promocje na zakup konkretnych towarów

  1. Usprawnianie płatności

System B2B wielopłaszczyznowo zajmuje się płatnościami firm. Generuje faktury, przypomina o fakturach niezapłaconych. Zarządza dokumentami i kontrolę płatności między kontrahentami. Dostęp do rozliczeń jest szybki i sprawny i jest zintegrowany z systemem magazynowo- księgowym.

  1. Eliminacja barier geograficznych
  1. Wsparcie w działaniu systemu B2B przez producenta platformy
  2. Możliwość przetestowania oprogramowania przed podjęciem decyzji przed kupnem
  3. Oszczędność czasu dla klienta i kontrahenta
  4. Zwiększenie kontroli nad procesami księgowymi i handlowymi

System B2B to prowadzenie profesjonalnej obsługi handlowo-biznesowej w nowoczesny sposób. Obsługa relacji gospodarczych pomiędzy przedsiębiorstwami  w modelu B2B za pośrednictwem technologii Internetowych daje przedsiębiorcom szerokie możliwości działania w sferze planowania, logistyki, księgowania i pozyskiwania klientów. Zastosowanie systemu B2B podnosi stopień konkurencyjności, zwiększa efektywność działań usprawnia czynności handlowe, oszczędza czas i obniża koszty pracy.

Więcej o systemach B2B dowiesz się na stronie mistral.net.pl – producenta oprogramowania Mistral Business B2B.

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Finanse

Leave a Comment