Wrz 3, 2017
1011 Views

Co to jest lambda?

Written by

Prowadzenie biznesu wymaga nie tylko wykształconej kadry pracowników, czy znakomitej orientacji na rynku, ale równie szeregu usług usprawniających działanie przedsiębiorstwa. Dzięki nim może się ono rozwijać za pomocą najnowocześniejszych technologii. O czym mowa?

Jedną z takich usług jest lambda. Więcej na temat korzyści z niej wynikających oraz jej zastosowań znajdziemy w poniższym artykule.

Lambda – co to jest?

Lambda jest usługą, która oferuje niczym niezakłócone  wysokiej jakości działanie transmisji. Dzięki niej wszystkie systemy i aplikacje w firmie będą działać płynnie i niezwykle szybko.

Usługa ta może wystąpić w dwóch konfiguracjach:

  • Bez protekcji – pojedynczy kanał bez redundancji.
  • Z protekcją – dwa kanały, które posiadają niezależny routing.

Jak dokładnie działa usługa?

Dzięki tej usłudze, nasza firma może się prężnie rozwinąć. Dlaczego? Dzięki lambdzie możesz z maksymalną szybkością wykonać kopie zapasowe lub niezwykle sprawnie dokonać odtworzenia ich po skomplikowanej awarii. Ponadto, dzięki lambdzie, takie awarie nie będą miały miejsca, a jeżeli już się pojawią to ich skutek będzie praktycznie nieodczuwalny.

Dodatkowo, wszyscy pracownicy zyskają niczym nie przerwane szybkie i płynne działanie wszystkich firmowych aplikacji oraz systemów. Obecnie lambda jest jedną z najnowocześniejszych technologicznych usług, zapewniających Twojej firmie niczym nie zachwiane działanie oraz ogromną szybkość wykonywanych zadań.

Jakie korzyści otrzymasz dzięki lambdzie?

Najważniejsze korzyści, jakie płyną z wyposażenia swojego przedsiębiorstwa w usługę lambda to:

  1. Uzyskujesz pojemność łącza, która wynosi 100Gb/s.
  2. Zapewnisz sprawne funkcjonowanie wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających i skomplikowanych aplikacji biznesowych.
  3. Dostaniesz sposobność rozwijania działań, które wymagają niskich opóźnień pakietów.
  4. Otrzymujesz całkowitą kontrolę nad działaniem aplikacji.
  5. Gwarantowane wsparcie techniczne inżynierów.
  6. Możliwość przeprowadzania transmisji wideo w czasie rzeczywistym za pomocą strumienia.
Article Tags:
· ·
Article Categories:
Rozrywka

Leave a Comment