Wrz 26, 2017
697 Views

Wycieczka do Iranu

Written by

Współczesny Iran to inaczej rzecz ujmując starożytna Persja. W kontekście turystycznym, w kontekście atrakcyjności tego kraju na pewno lepiej jest używać tej drugiej nazwy. Iran to kraj muzułmański, co też niektórym osobom mogłoby się wydawać sygnałem do tego, aby tam nie jechać na wycieczkę. Tymczasem to tylko pozory, ponieważ tak naprawdę wydaje się, że współcześnie większym ryzykiem obarczona jest wycieczka do Londynu czy też do Paryża niż do Iranu. Kraj ten otworzył się na turystów z całego świata i jest to na ulicach dosyć mocno widoczne. Podobnie zresztą można mówić o biurach podróży, w których Iran odgrywa coraz większą rolę, cieszy się coraz większym powodzeniem.

Niezwykły Iran

Bez wątpienia więc jeśli zależy nam na niezwykłych doznaniach, na czymś zupełnie nowym, to wycieczkę do Iranu powinniśmy wziąć pod uwagę. Biura podróży starają się nam zapewnić moc atrakcji i tym samym zabierają nas nie tylko do tych największych miast jak Teheran, Isfahan czy też Persepolis, ale także dają coś więcej, dają możliwość zasmakowania  tamtejszego życia, prowadzą nas na tamtejsze bazary tętniące życiem, prowadza nas na pustynię, pozwalają spędzić  noc na pustyni, prowadza nas na dachy domów irańskich i tym samym dają nam możliwość poznania tego kraju od środka. Nie może być inaczej, gdyż turyści udający się w to miejsce pragną czegoś nowego, pragną czegoś odmiennego i bynajmniej na pewno nie zależy im tylko na tym, aby leżeć na plaży, ponieważ wówczas wybraliby nieco odmienny kierunek swojej podróży.

Wycieczka do Iranu z klasą

Wycieczka do Iranu oczywiście kosztuje, oczywiście wiąże się ze znacznymi kosztami, aczkolwiek to podróż życia, która warto podjąć. Koszt około 5000 złotych na pewno nie będzie zbyt duży jak na tak duże wrażenia, jakie mamy zapewnione. Wycieczka do Iranu to atrakcja, jaka jest dostępna obecnie w bardzo wielu różnych biurach podróży, a tym samym możemy wybrać taka ofertę, jaka będzie dla nas najbardziej odpowiednia, jaka będzie nam najbardziej odpowiadać zarówno pod względem cenowym jak i pod względem programowym.

Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Podróże

Leave a Comment